AKM AKM - wypożyczalnia samochodów

Cztery kółka dla każdego

Działalność, którą prowadzimy już od 1998 roku, pozwoliła nam zdobyć duże doświadczenie, dzięki któremu w temacie jakim jest wynajem samochodów, zaoferować możemy kompleksowe usługi na najwyższym poziomie. Naszą siedzibą jest Poznań, ale posiadamy oddziały na terenie całego kraju. Z oferowanego przez AKM RENT wynajmu aut korzystać mogą Klienci z Warszawy, Krakowa, Szczecina czy też Katowic bądź Wrocławia.

Wypożyczalnia samochodów w Poznaniu – szczegóły oferty

Wypożyczalnia aut AKM RENT posiada szeroką flotę pojazdów, spośród których każdy znajdzie samochód najbardziej odpowiadający swoim potrzebom i wymaganiom. Oferujemy na przykład ekonomiczne, zwrotne auta (Citroen C1 lub Suzuki Alto), dzięki którym jazda po ulicach Poznania będzie niezwykle komfortowa. Z kolei, jeśli częstym celem Państwa podróży są tereny poza miastem bądź też trasę jazdy stanowi autostrada, wynająć można auta takie jak Skoda Yeti bądź Hyundai ix35. Pojazdy, jakie proponuje wypozyczalnia samochodow AKM RENT to także pojazdy do zadań specjalnych, jak przewóz osób czy też towaru. Do takich zadań doskonale nadadzą się Renault Traffic bądź Fiat Ducato. Zapraszamy do zapoznania się szczegółowo z wszystkimi pojazdami, które oferuje nasza wypożyczalnia samochodów.

Wynajem samochodow to oferta skierowana zarówno do osób prywatnych oraz firm, które mieszkają bądź prowadzą działalność na terenie miasta Poznan, jak również do tych wszystkich, którzy do stolicy Wielkopolski przybywają w celach biznesowych bądź turystycznych.

Za każdym razem dostosowujemy warunki ,na jakich odbywa się wynajem samochodu, do oczekiwań oraz wymagań Klienta. Dzięki temu, czy to w przypadku wynajmu krótko, średnio, czy też długoterminowego, otrzymuje on znakomitą ofertę – także pod względem finansowym. Poza tym, wynajmując auto w mieście Poznań, istnieje możliwość zwrotu pojazdu w innym oddziale AKM RENT na terenie całego kraju.

AKM RENT specjalizuje się również w wynajmie samochodow zastępczych na czas naprawy prywatnego auta Klienta. Gdy zostało ono uszkodzone na skutek kolizji drogowej, nie z winy Klienta, AKM RENT zapewnia pojazd zastępczy na zasadzie korzystnej oferty wynajmu.