Wypożyczalnia aut – szeroka oferta

Wynajem samochodów to doskonała propozycja dla każdej firmy, która pragnie ograniczyć wydatki związane z posiadaniem prywatnych pojazdów czy całej floty aut. Decydując się na ofertę, jaką przedstawia wypożyczalnia samochodów AKM RENT, możecie Państwo w pełni skupić sie na prowadzonej przez siebie aktywności zawodowej, nie martwiąc się o wszelkie obowiązki, jakie należy spełniać podczas eksploatacji aut. Przeglądy, wymiana opon, ubezpieczenia czy też niezbędne naprawy, to niektóre ze spraw, które w pełni bierze na siebie AKM RENT!

Naszym Klientom udostępniamy bardzo duży wybór samochodow różnego rodzaju klas. Z pewnością każda osoba znajdzie u nas pojazd w pełni odpowiadający jej indywidualnym wymaganiom oraz gustom. Proponujemy ekonomiczne auta osobowe – rewelacyjnie sprawdzające się w miejskich warunkach, jak też samochody idealne do pokonywania dłuższych tras. Oprócz pojazdów uniwersalnych, udostępniamy Klientom także samochody luksusowe. W naszej ofercie szczególne miejsce zajmuja również busy, pickupy oraz auta dostawcze.

Wynajem samochodów – indywidualne warunki – Poznań

Aby w pełni sprostać oczekiwaniom Klientów, wypozyczalnia AKM RENT daje możliwość dostosowania wynajmowanego samochodu do potrzeb Kontrahenta. Najmowane auta na okres długo czy też krótkoterminowy oprócz standardowego wyposażenia, wzbogacone mogą zostać o dodatkowy osprzęt i rozwiązania, dzięki którym ich używanie będzie jeszcze bardziej wygodne oraz praktyczne.
Wynajem samochodow w szczególności polecamy Klientom, którzy rozpoczynają działalność zawodową bądź też tymczasowo zmienili miejsce pracy. Z racji tego, iż mamy swoje odziały nie mal w każdym regionie – od Gdańska, przez Poznan, aż po Katowice, z naszych usług można korzystać bez względu na obszar.
AKM RENT zaprasza do współpracy także osoby, które swoje prywatne samochody mają w naprawie. Realizujemy bowiem usługę wynajmu aut zastępczych na czas reperowania uszkodzeń powstałych w wyniku kolizji lub też wypadku. Według polskiego prawa, w przypadku uczestnictwa w drogowym zdarzeniu, którego konsekwencją jest uszkodzenie auta, ubezpieczyciel sprawcy ma obowiązek poszkodowanemu kierowcy zagwarantować możliwość wypożyczenia samochodu zastępczego. W takiej sytuacji AKM RENT oferuje specjalną formę wynajmu aut, za pośrednictwem której bez potrzeby angażowania własnych środków finansowych, osoba poszkodowana może korzystać z zastępczego pojazdu.
Serdecznie zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Wypozyczalnia AKM RENT świadczy usługi na terenie całego kraju. Posiadamy swoje przedstawicielstwa w takich miastach jak Poznań, Warszawa, Szczecin czy też Wrocław.

AKM
Tadeusza Gajcego 2 Poznań, 60-461
+48 501 129 122