Wypożyczalnia aut – szeroka oferta

Wynajem samochodów to doskonała propozycja dla każdej firmy, która pragnie ograniczyć wydatki związane z posiadaniem prywatnych pojazdów czy całej floty aut. Decydując się na ofertę, jaką przedstawia wypożyczalnia samochodów AKM RENT(miejsce naszej działalności to m.in. Poznan), możecie Państwo w pełni skupić sie na prowadzonej przez siebie aktywności zawodowej, nie martwiąc się o wszelkie obowiązki, jakie należy spełniać podczas eksploatacji aut. Przeglądy, wymiana opon, ubezpieczenia czy też niezbędne naprawy, to niektóre ze spraw, które w pełni bierze na siebie wypożyczalnia aut AKM RENT!

Naszym Klientom udostępniamy bardzo duży wybór samochodow różnego rodzaju klas. Z pewnością każda osoba znajdzie u nas pojazd w pełni odpowiadający jej indywidualnym wymaganiom oraz gustom. Proponujemy wynajem ekonomicznych samochodów osobowych – rewelacyjnie sprawdzające się w miejskich warunkach, jak też samochody idealne do pokonywania dłuższych tras. Oprócz pojazdów uniwersalnych, oferujemy Klientom także wynajem aut luksusowych. W naszej ofercie szczególne miejsce zajmują również busy, pickupy oraz auta dostawcze.

Wynajem samochodów – indywidualne warunki – Poznań

Aby w pełni sprostać oczekiwaniom Klientów, których miejscem działalności lub zamieszkania jest np. Poznań czy inne miasto, wypożyczalnia AKM RENT daje możliwość dostosowania wynajmowanego samochodu do potrzeb Kontrahenta. Najmowane auta na okres długo czy też krótkoterminowy oprócz standardowego wyposażenia, wzbogacone mogą zostać o dodatkowy osprzęt i rozwiązania, dzięki którym ich używanie będzie jeszcze bardziej wygodne oraz praktyczne.

Wynajem samochodow w szczególności polecamy Klientom, którzy rozpoczynają działalność zawodową bądź też tymczasowo zmienili miejsce pracy. Z racji tego, iż mamy swoje odziały nie mal w każdym regionie – od Gdańska, przez Poznan, aż po Katowice, z naszych usług można korzystać bez względu na obszar.

Auto wypożyczalnia AKM RENT zaprasza do współpracy także osoby, które swoje prywatne samochody mają w naprawie. Realizujemy bowiem usługę wynajmu aut zastępczych na czas reperowania uszkodzeń powstałych w wyniku kolizji lub też wypadku. Według polskiego prawa, w przypadku uczestnictwa w drogowym zdarzeniu, którego konsekwencją jest uszkodzenie auta, ubezpieczyciel sprawcy ma obowiązek poszkodowanemu kierowcy zagwarantować możliwość wypożyczenia samochodu zastępczego. W takiej sytuacji AKM RENT oferuje specjalną formę wynajmu aut, za pośrednictwem której bez potrzeby angażowania własnych środków finansowych, osoba poszkodowana może korzystać z zastępczego pojazdu.

Serdecznie zapraszamy do dokładnego zapoznania się z naszą ofertą naszej wypożyczalni samochodów. W razie jakichkolwiek pytań, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Wypożyczalnia AKM RENT świadczy usługi na terenie całego kraju. Posiadamy swoje przedstawicielstwa w takich miastach jak Poznań, Warszawa, Szczecin czy też Wrocław.
Sprawdź, gdzie masz najbliżej i skorzystaj z naszego samochodu!

AKM RENT – Twoja wypożyczalnia samochodów Poznań!

Auto-Polonia.eu
ul. Tadeusza Gajcego 2,
60-461 Poznań,
+48 501 129 122