Wynajem aut dla firm oraz Klientów indywidualnych

W dzisiejszych czasach prowadzenie działalności zawodowej niemal w każdej branży wymaga korzystania z samochodów. W jednym przedsiębiorstwie wystarczy tylko pojedynczy pojazd, w innym znów niezbędna będzie cała flot aut. Jednakże bez względu na ilość samochodów, ich posiadanie wiąże się z ponoszeniem określonych kosztów – nie tylko tych podstawowych, ale także niespodziewanych, wynikających bardzo często nie z winy właściciela auta. Czy istnieje zatem jakiś sposób, aby zmniejszyć tego typu koszta i bez żadnych zmartwień korzystać na codzień z samochodu? Odpowiedzią jest propozycja, jaką przedstawia wypożyczalnia samochodów AKM RENT!
Nasza wypożyczalnia oferuje średnio bądź długoterminowy wynajem samochodów, jak również outsourcing, czyli przekazanie nam wszystkich spraw związanych z zarządzaniem sprawami motoryzacyjnymi w Państwa firmie. Na realizowany przez nas wynajem samochodów składa się kompleksowy serwis pojazdów oraz ubezpieczenie.

Długoterminowy wynajem samochodów – korzyści

Proponowana przez AKM RENT opcja długoterminowego wynajmu samochodów to doskonała propozycja dla firm i Klientów indywidualnych, dla których ważna jest stabilność oraz dyspozycyjność. Bez konieczności angażowania w opiekę nad pojazdem czasu oraz środków finansowych, będziecie mogli Państwo w pełni korzystać z wygody i funkcjonalności, jakie gwarantują udostępnione przez nas pojazdy.
Nasza wypożyczalnia samochodów zajmie się kompleksowo takimi sprawami jak finansowanie samochodów, ich ubezpieczenie oraz przeglądy i naprawy. Decydując się na współpracę z AKM RENT uzyskacie Państwo:
niezmienną i atrakcyjną miesięczna stawkę wynajmu;
warunki wynajmu dostosowane do indywidualnych wymagań ( zakres obsługi, możliwe przebiegi, okazję na zakupienie nowych aut);
możliwość wzbogacenia wyposażenia, jakie posiada auto, o specjalistyczne osprzęty, jak również możliwość oklejenia pojazdu swoją reklamą.
Zarówno w przypadku wynajmu długoterminowego, jak i na inne okresy, naszym Klientom naszej wypożyczalni udostępniamy pojazdy różnego rodzaju klas. Na wynajem długoterminowy proponujemy samochody osobowe uniwersalne, jak również luksusowe. Na naszą ofertę składają się także pickupy, busy oraz auta dostawcze.
Jeśli więc potrzebujecie Państwo samochód na rozpoczęcie działalności zawodowej, na okres realizacji kontraktu w innym mieście czy też musicie skorzystać z większej ilości aut przez dłuższy czas – zachęcamy do współpracy! Wypożyczalnia samochodów to bardzo korzystne rozwiązanie.
W poszczególnych zakładkach niniejszej strony zapoznać się można z dokładnymi warunkami oferowanych przez nas usług, ich cennikiem, jak też wysłać można zapytanie bądź złożyć rezerwację. Zapraszamy!

 

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem długoterminowy?

W odróżnieniu od samodzielnej opieki nad autem (autami), nie będziecie Państwo angażowani czasowo oraz nie będziecie ponosić kosztów związanych z finansowaniem samochodu, jego ubezpieczeniem i naprawami. Tym wszystkim zajmie się prowadzona przez nas wypożyczalnia samochodów.
Zyski w wynajmu auta:

  • stałą miesięczną stawkę najmu
  • dostosowanie warunków najmu do indywidualnych wymagań, takich jak zakres obsługi, możliwe przebiegi, zakupu nowych samochodów (wynajmy od 24 miesięcy wzwyż),
  • możliwość doposażenia doposażenia auta w specjalistyczny osprzęt lub oklejenia Państwa reklamą.

Jeżeli auto będziecie Państwu potrzebne jedynie na jakiś czas np. rok (rozpoczęcie działalności, nowy kontrakt itd.), bez wahania wybierzcie ofertę na wynajem długoterminowy, która proponuje nasza wypożyczalnia samochodów!

Prosimy jeszcze dziś wypełnić formularz kontaktowy w dziale ZAPYTANIE / REZERWACJA lub przesłać zapytanie ofertowe na nasz adres e-mail: flota@auto-polonia.eu. Cennik z przykładowymi stawkami za wynajem długoterminowy i średnioterminowy dostępny jest na stronie CENNIK I WARUNKI.

Wypożyczalnia samochodów AKM RENT świadczy usługi na terenie całego kraju. Posiadamy swoje przedstawicielstwa w takich miastach jak Poznań, Warszawa, Szczecin czy też Wrocław.

Auto-Polonia.eu
ul. Tadeusza Gajcego 2,
60-461 Poznań,
+48 501 129 122